| anonim_4396 a întrebat:

Vă salut. Am un iPhone 4S cu o capacitate de 1420mAh a bateriei. Vă rog să îmi recomandaţi o Baterie externă Power Bank. Cu care să încarc iPhone-ul de 10-15 ori. Eu mai merg pe la ţară şi folosesc netul şi acolo nu am curent. Stau la ţară câte două, trei zile. Vă rog. (În special de la eMag aş vrea să iau.)

2 răspunsuri:
| Saveluc a răspuns:

Andutu21. Mersi pentru. Raspuns. Am gasit ceva mult mai interesant cu 32000 mAh. http://m.emag.ro/......DPXV5MBBM/ Sper sa fie adevarat cei 32Ah. Te salut si iti multumesc incaodata