| Sergiu72 a întrebat:

Va salut. Ce inseamna EasyLynk la televizorul led Philips? La ce ma ajuta? Si ce-as face fara ea? happy Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Bogdy2k a răspuns:

Mai precis : Easylink = nu ai nevoie decât de o telecomandă pentru a efectua majoritatea comenzilor pe televizor, DVD, Blu-Ray, set top box sau sistemul home theatre. (ceva de genul ca si cum ai avea o telecomanda universala, cu care controlezi tot daca le legi prin HDMI)

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Daca poti citi in engleza, vezi aici:
http://www.fixya.com/support/t3208060-easylink_connection_wireless_hdmi
Ideea este ca mai multe echipamente HDMI se pot controla unul pe celalalt folosind o singura telecomanda.