| AlexandruJuravlea a întrebat:

Vi se pare ca telefonul din poze ar fi o replica? http://olx.ro/oferta/iphone-5s-gold-16-gb-neverlock-ID2v hD3.html

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

La banii aia nici nu are sens sa te complici, tinand cont ca e 2000 lei nou pe la altex cand au reduceri.

| RaduTN a răspuns:

Poate îţi iei ţeapă.M-ai bine strânge bani şi cumpară-ţi iphone 5s nou.

| Ana00005 a răspuns:

De obicei nu e bine sa cumperi de pe site-uri din astea cand e vorba de lucruri scumpe. Poate fi o replica si atunci te-ai pacalit.Parerea mea e sa mai astepti putin sa iti ei unul original.Nu stii niciodata ce poti sa nimeresti, depinde de norocul tau. Sper ca te-am ajutat.