| SmokeyEye a întrebat:

Videoclipurile de pe youtube se incarca dar nu pot sa dau play. Cateodata merge daca dau refresh dar doar cateva secunde. Pot sa derulez sa vad frame-uri dar nu ruleaza. Am incercat IE, Chrome, Mozilla, cu si fara ad block. Patesc la fel si de pe telefon (android 4.2.2). Ati patit si voi?

2 răspunsuri:
| Exaizo a răspuns:

Eu folosesc Maxthon si nu am nici cea mai mica problema.
Iar pe telefon folosesc aplicatia sau Chrome si again, nu am probleme.

| SmokeyEye explică (pentru Exaizo):

Problema e de azi. Nici eu nu am avut. Daca te uiti pe forumuri, multi au problema asta. Cred ca au cel mai mare bug.