| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

Voi ce ati alege intre un Samsung Galaxy S6 Ege Plus si un Samasung Galaxy Note 5? Ce va atras mai mult la telefonul ales? De ce ar trebui sa-l cumpara? La S6 Edge Plus imi plac marginile curbate iar la Note 5 imi place S-penul...voua ce va place? Funda la raspunsul cel mai sincer si cel mai bine argumentat din toate punctele de vedere. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

S6 Edge este considerat cam cel mai bun model de la Samsung in momentul de fata. E ultimul model si-ti dai seama ca e cel mai imbunatatit. Deci eu ti-l recoman. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy Note 5.Si mie imi plae s penul si am un Samsung galaxy note 2 si as merge tot pe note-uri.Imi place si designul si plus toate specificatiile tehnice pe care le gasesti pe net.

| FlorinCiokan a răspuns:

Galaxy Note 5 e exagerat de scump. deoarece e un Note 4 si cam atat! de aici iti dai seama ca e o generatie veche de 1 an, multa lume spune asta. Galaxy S6 Edge Plus e considerat telefonul anului 2015. Drept urmare e cel mai bun smartphone pe care il poti cumpara.

| Alex1510 a răspuns:

Samsung Galaxy S6 Edge are un ecrand quad HD super amoled mai bun decat cel al lui Note 5. S6 Edge are senzori ajutatori in spate si margini curbate ce ofera un plus de dessing. Note 5 are pix special inclus. Celelalte lucruri sunt la fel cum ar fi bateria (amandoa 3000mah), camera (amandoua au in spate 16mp iat in fata 5 mp)si ate lucruri la fel. Deci scorul avantajelor este S6-3:1-note 5. S6 e mai bun.
Daca vrei sa vezi ca nu mint sau sa afli alte lucruri despre telefoane cauta pe www.emag.ro.