| anonim_4396 a întrebat:

Voi credeti ca marimea uniitatii voastre de pc e mare si atrage prea mult vederea?
La ce ma refer. Sunt abonat pe youtube la unu care vorbeste mult despre console - Si imi place mereu ca in comentarii fanboy idioti se cearta mereu care consola e mai buna si cu pc e rahat. MEreu e amuzant. Dar de cateva luni in coa" tot observ o chestie. Un comentariu gen "" dar cine vrea in camera o "uratenie mare " ca o unitate, nici macar nu pot venii cu o fata ca observa imediat". Pe langa faptul ca mananca rahat si nu cred ca era el destul de mare pentru fete laughing, voi v-ati simtit vreodata asa? Eu cu cine am venit acasa nu am avut vreodata "probleme". Pe langa faptul ca ala sigur mananca rahat, poate avea si un pc vechi de 20 de ani care face ca o drujba, atunci l-as crede si eu. Alfel nu ar mai zice lumea ca o consola intrece un pc. Deci, v-ar fi "rusine" sa fiti vazuti cu o unitate "mare" in camera?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Atata timp cat unitatea este performanta, ar fi un motiv de lauda pentru mine nu mi-ar fi rusine laughing M-au contacat diferite persoane din satul in care locuiesc eu sa le instalez windows 8 pe unitatile lor mega antice ( 64 mb ram, placa video de 16mb, etc ). In momentul in care am pornit acea unitate, crede-ma ca facea ca un tractor aro vechi de 40 ani.
Chiar nu mi-e rusine cu o unitate zic eu mare, in camera mea. Multi prieteni de-ai mei chiar vin sa se si joace la mine, deoarece pc-ul lor nu indelineste cerintele minime de sistem la pc-ul lor big grin

Răspuns utilizator avertizat