| parizer a întrebat:

Vrea parerea voastra! merita sa-mi cumpar un Samsung S3650 corby?

4 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Parerea mea este ca merita. Parerea utilizatorilor care l-au cumparat deja este aceeasi: http://goo.gl/Cld4Z La un pret foarte bun primesti un smartphone cu sistem de operare si o sumedenie de functii si accesorii. Succes;)

| NoNaamexD a răspuns:

El,in sine telefonul este frumos, o sa-ti placa dar eu am vreo 7 colege cu acest telefon si dupa o vreme s-au plictisit de el. Daca vrei sa ti-l ei, ia-ti-l! happy

| anky13 a răspuns:

Pai eu am corby si m-a tinut un timp pana s-a stricat ecranu si l-am dus la reparat cu garantia. Apoi s-a reparat si de atunci ( a trecut destul de mult timp) nu mai am nici o problema cu el

| justBEyourself_8971 a răspuns:

Eu am corby happy doar ce a facut un an si pana acum s`a stricat si difuzoru nu mai aveam semnal si nu ma mai tine nici mult bateria straight face