| DarKnNNeS a întrebat:

Vreau ca cei din conferinta skype sa auda perfect ce ascult eu!(windows 7) FUNDA!

2 răspunsuri:
| anonymous09 a răspuns:

Si intrebarea ta este?

| BigCode a răspuns:

Este destul de dificil deoarece software-ul pentru placa de sunet incearca se reduca zgomotul de fundal provocat de boxe. In caz contrar vei avea parte de un sunet care va fi retransmis si va fi foarte ingrozitor (a patit si eu daca vrei sa te convingi pune boxele langa microfon). O solutie optima ar fi sa pui placa de sunet ca microfon, totusi problema cu aceasta este ca nu vei mai putea utiliza microfonul. Pentru a seta placa de sunet ca dispozitiv de intrare mergi la setari audio sin in loc de microfon selecteaza placa de sunet (la mine e Realtek la tine sigur e ceva diferit). Sper ca te-am ajutat sau macar am clarificat situatia.