| RobertVali111 a întrebat:

Vreau sa conectez un microfon la laptop si as vrea sa stiu cum sa il fac sa se aduda cand vorbesc la el, chiar daca nu vorbesc pe skype sau messenger.

Răspuns Câştigător
| kootzy a răspuns:

Win 7 : click dreapta pe iconita de la sunet din dreapta jos din bara si dai open volume mixer si ridici volumul la microfon.

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Da, du-te in "control panel" la "Sound", proprietati si "debifezi" "mute" la microfon. Sa nu fii prea aproape de boxe pentru ca o sa ai microfonie puternica.