| Adriana_Nita_1975 a întrebat:

Vreau să cumpăr o tableta grafica, dar eu nu știu care este mai bună: Genius EasyPen i405X sau 13x8 cm, wierless mouse + digital pen- MANHATTAN? Vreau să fie compatibila cu Windows 7 și Photoshop CS6.

1 răspuns:
| SirOne a răspuns:

Eu am folosit Genius EasyPen si mi s-a parut destul de ok, este compatibila cu majoritatea programelor de editare si Windows 7, pe cealalta mentionata n-am incercat-o insa asta... e destul de buna. happy