| compcris00 a întrebat:

Vreau sa cumpar un xbox (la mina a doua), dar nu stiu care.Deci cum sa se numeasca, ca sa pot juca gta 5 call of duty ghosts.Cum sa stiu daca e anume modelul care-l vreau eu,dar nu ma pacalit nimeni,si cum sa stiu daca e bun, nu are ceva in neregula. Poate avea si virusi?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pentru icneput, pentru ce vrei tu, atata timp cat e xbox 360, o sa fie perfect. Nu conteaza care varianta, ca toate ruleaza jocul identic. Acuma desigur, e de evitat ce e vechi, ca au sanse mari sa se defecteze, ca orice produs care imbatraneste.
Pe console nu exista virusi.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Cauta ca xbox-ul sa fie 360, n-ai cum sa nu-l recunosti:
http://static.giantbomb.com/......contos.jpg
Nu prea ai cum sa iei virusi pe asa ceva.