| Impact25 a întrebat:

Vreau sa fac overclock la un procesor Intel core 2 duo e8400, am g41m-mp26. cu ce program fac si cum il fac? imi asum riscurile daca se arde. funda

3 răspunsuri:
| paulthegame a răspuns:

Nu iti trebuie nimic in primul rand curata ventilatorul sau schimba-l daca e din ala mic.,. in al doilea rand intri in bios si maresti frecventa cate putin ii dai putin salvezi configuratia apoi il deschizi si vezi cum merge, bafta!

| Impact25 explică (pentru paulthegame):

Am marit se restarteaza si sta asa cu ecranul negru... daca il opresc si il pornesc totul e ca inainte 3, 0

| M0d3rN a răspuns:

Din cate stiu se face din bioswinking cum zice plaul. Bafta! Vezi cum il prajesti.