| IDamon a întrebat:

Vreau sa fac problema damelor in java. Trebuie sa o fac grafic si cand dau clic pe o patratica sa apara regina. Dupa ce am completat tabla de sah cu toate damele sa o trimit la sarver care imi corecteaza tabla de sah si sa primesc un mesaj daca reginele se ataca sau nu.

Cine imi da niste ajutor mai ales pe partea de client-server dar si de java - swing sau alt mod grafic in java? Mi-a zis un coleg ca folosesc java swing.

Dati-mi ceva documentatie va rog. Uitati idul meu daca vreti sa ma ajutati pe messenger: vampiruldamonsalvatore

1 răspuns:
| ISP475 a răspuns:

Javascript?