| MrZuPPeR a întrebat:

Vreau sa fac un calculator pe bucati si nu stiu cum pot afla cata energie foloseste fiecare component pentru sursa!

Răspuns Câştigător
| 5yr0Kk a răspuns:

Prietene,daca vrei da-mi mesaj pe privat, mă pricep la computere si facem, iti dau link cu componente si o sursa care sa le țină pe toate.Sa-mi zici un buget
Si eu mi-am facut pc-il singur, i-am făcut unui coleg in Gaming PC.

1 răspuns:
| alex2015 a răspuns:

Depinde cati volti au componentele daca unu are 2 si altu 3 are sa se inchida.