| TeoFcog a întrebat:

Vreau sa fac un cd/dvd cu muzica pentru masina.Am reusit sa bag muzica pe el cu ajutorul programului nero dar cand dau sa.l ascult in masina zice CD error.Am incercat si cu un dvd si cu un cs si tot nu merge.Ce poate sa aiba?(am un cd sau dvd cumparat si ala merge)

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Fa-l in track-uri, asa iti va citi cd-ul.winking Ocupa mai mult spatiu, dar iti va merge! happy

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Fa audio CD daca in masina nu citeste mp3-uri si oricum l-ai face, fa-l la viteza MINIMA acceptata de disc. Un 4X ar fi optim.

| TeoFcog explică:

Cum adica in track-uri?