| Paul_Radulescu_1990 a întrebat:

Vreau sa ii fac un cadou unui prieten si nu stiu ce sa aleg. dintre serioux s716, prestigio multipad 7.0 prime plus si e-boda esential. care e cea mai buna la jocuri. sau daca stiti alta pe la acelasi pret. Stiti daca merge modem 3g digi zte la vruna dintre ele?
dau fundoi

5 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Eu iti recomand serioux s716 am auzit ca e bun. Cel mai sigur ca sa iei o alegere buna e sa te interesezi la magazine pentru ca vei avea ocazia sa umbli si pe ele sa vezi cum functioneaza.

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Serioux s716 e foarte bun.are un prieten si e foarte multumit de el mai ales ca el se si ocupa cu si cunoaste foarte bine tehnologia lor

| Rachetul a răspuns:

Incearca Allview alldro speed city

| XFreeX a răspuns:

Prestigio multipad nu recomand are un prieten si merge rau si se blocheaza des

| alexbestt a răspuns:

De preferat serioux e destul de buna la jocuri si nu are lag se comporta bine.