| Kata_Cata_1996 a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez acest laptop http://www.cel.ro/......40m-2gb-l/ si vreau sa stiu daca merg jocurile din 2012-2013

3 răspunsuri:
| Me2 a răspuns:

Nu prea iti recomand laptop in acei bani, mai ales pentru gaming, si nu prea se va descurca, in acei bani iei un desktop mult mai bun

| TrickThis a răspuns:

Da, vor merge, dar la setari medii.

| DragonyBlueStar a răspuns:

Te sfatuiesc sa iti iei un laptop performant cum ar fi unul ASUS sunt destul de rapide sigur gasesti eu am ASUS de 3 ani si l-am dat pe jos de 5 ori si am si vreo 3 jocuri mari pe el din 2012 e super ASUS!