| justme94 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o pereche de casti mai bune ( in jur de 50 lei) fiindca pana acum mai toate perechile de casti mi s-au stricat de la 1-4 luni de utilizare. Ce marca imi recomandati? Ce tip( cu galene sau obisnuite)? Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Canyon

nu stiu modelul

se pe PCgarage

26lei

la am de 4 luni

merg ceas

| N0xEterniS a răspuns:

Eu am avut o pereche de casti de la RPC,,, acum am de la Philips fara fir...eu te sfatuiesc sa-ti iei casti cu fir si cu volumul pe fir.Marci sunt foarte multe. daca le vrei pentru Dj ia-ti de la pioner.

| maryus24 a răspuns:

A4tech, pleomax, rpc, pioneer, Logitech sunt foarte multe uitate pe emag.ro sau pe alte site-uri

| Bolovan_Claudiu_1997 a răspuns:

Salut! eu am inste casti bune de la dragonul rosu si m-au tinut si inca ma tin le am de aproape 1 an si au costat numai 25 lei.