| Mihnea12 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Iphone si nu stiu de care. Nu vreau 6 sau 6 plus. Si mai intra in discutie si pretul. Ma poate ajuta cineva?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu iti mai ramane decat 5c si 5s ca alte modele nu se mai vand de noi

| LTAA a răspuns:

Zi pretul, ca poti sa iti iei si 5S.

| mont a răspuns:

Ar fi fain un 5S, daca nu macar 5C.

| xBlaise a răspuns:

Ia-ti un 5s. Mie personal imi place firma Apple si produsele acestora, dar nu-mi plac bateriile puse pe device-uri, autonomia acestora fiind limitate la 4-8h in conditii de utilizare normala. 30min-1h browsing, 1-2h jocuri, 2h muzica Ramai cu 15%baterie. Incearca sa te orientezi spre alte firme (Sony) cu celebrul z3compact, sau HTC cu HTC one m8 mini(daca nu vrei ceva mare), s4, s5mini.
Succes in cautarea telefonului "perfect for you"

| Infoxpert a răspuns:

Ia-ti un iphone4 pentru ca a scazut valoarea, si e tare ieftin sa stii acuma...
mai tarziu va fi mai scump, iar se va scumpi pentru ca este o antichitate

| Mihnea12 explică:

Pana in 15 mil as vrea. Si m-am gandit la alte firme, dar vreau neaparat Apple happy

| xBlaise a răspuns (pentru Mihnea12):

Ia-ti un 4s daca vrei asa de mult Apple... Sau 5s sh, dar nu se merita.