| saturdaymorning13 a întrebat:

Vreau sa imi dau comanda de un telefon si am de ales intre oktal.ro si likeit.ro. Am cautat review-uri pentru ambele site-uri, insa nu am gasit nimic concret. As vrea sa stiu daca ati dat comanda de pe unul din cele 2 site-uri si daca ati avut probleme sau totul a fost cum v-ati dorit. Cel mai detaliat raspuns primeste funda.

3 răspunsuri:
| ElGreco21600 a răspuns:

Eu am facut comanda la 3 telefoane de pe oktal.ro. Nu am nimic rau de spus despre ei. Mi-au zic ca vor ajunge la ora x, atunci au ajuns, mi-au dat mai multe telefoane pentru confirmare, ca a ajuns in Braila, si ca e in drum spre mine, si mai ales, service-ul lor e foarte bun. La mai mult de 3 defecte iti schimba telefonul, si iti da unul nou. Eu sunt foarte multumit de oktal.ro si de cargua, curierul folosit de ei.

| Balan_Andrei_1994 a răspuns:

Un site mai bun e okazii.ro, am comandat zeci de produse și am fost mulțumit de fiecare dată, ideea e să te uiți la calificativul de încredere al vânzătorului, adică fiecare persoana care a cumpărat îi acordă un calificativ în funcție de ce a văzut pe site și ce a primit... Îl recomand cu încredere;-)

| cedrea923 a răspuns:

Cumpara de la Altex sau Internity.