| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi iau Samsung Galaxy Gio si nu stiu cat de bun este. Vreau sa stiu cat de bun e cat de mult rezista cum merge.Cel mai detaliat raspuns primeste funda+vot.

Răspuns Câştigător
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Buna. Iti spun detaliile mai pe scurt:
Procesor 800 mhz (Ca si Galaxy Ace)
Ecran: 3.2"
Memorie interna 158 mb + poti pune memorie extra
Sistem operativ: Android 2.2
Camera: 3 mp fara flash
Deci... daca trebuie sa folosesti camera, nu ti-l recomand pentru ca nu are flash. In rest, e foarte asemanator cu Galaxy Ace kiss Iar rezistenta, daca e referi la ecran, destul de rezistent, daca te referi la baterie: e foarte slaba. Atata am de spus.