| ~AleXa~ a întrebat:

Vreau sa imi iau un tel... M-am hotarat sa cumpar Nokia 5230... Ce ziceti de nokia 5230?

4 răspunsuri:
| Mariusrap91 a răspuns:

Telefonul este bunicel. Nu stiu bugetul de care dispui ca ti-as recomanda eu unu. Eu am nokia x6 si sunt multumit de el :)
Si inca ceva, daca vrei sa il comanzi pe net (599+19 RON taxa de livrare) verifica linkul asta:
http://telefonultau.eu/products/Nokia-5230-Black-Red.html

| eubahhh a răspuns:

Il are sora mea!

mie nu-mi place. e greu si pozele nu arata fain...

depinde de tine.

asta e parerea mea!

eu am samsung star...si nu am avut nici o problema pana acum cu el il am de 7 lunii

te pup kiss

| alonet a răspuns:

Eu sunt fan sony ericsson, ceea ce am eu in vedere este un w902

| vinarsnelu a răspuns:

Bun