| comet a întrebat:

Vreau sa imi pun widgeturi la blogul de wordpress. Vreau cel de like la posturi si cel de comentarii (cel de share il au ei). Am gasit ca asta trebuie http://wordpress.org...k/installation/
dar nu stiu cum sa il instalez. Am folderul "wordpress-3.5.1" si folderul cu pluginul "facebook.1.2.3". Conteaza cumva versiunea ca vad ca wordpress are 3.5.1 si facebook 1.2.3?

1 răspuns:
| Chira_Andrei_1979 a răspuns:

Daca ai blog pe wordpress.com nu cred ca se poate, daca ai blog pe domeniul tau n-are legatura versiunea, din wp-admin de la plugins cauti facebook, instalezi si activezi apoi ii faci toate setarile.