| matei14 a întrebat:

Vreau sa imi recomandati un antivirus bun si de ce.

Răspuns Câştigător
| CatalinOrzan a răspuns:

Sincer parerea mea e ca BitDefender e mai bun, unele antivirusuri pot detecta si virusuri care nuexista, si da, stiu ca suna ciudat ce am spus laughing P.S. sa nu ai mai mult de 1 antivirus pe tel/pc. Daca ai 2 simultan...nu e prea bine

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

In momentul de fata BitDefender este cel mai ok antivirus. Consuma foarte putine resurse, iti lasa impresia ca nu ai nici un antivirus in pc, si isi face treaba foarte bine.

| kteichd a răspuns:

Depinde acum Bitdefender e bun ca consuma si mult din ram, procesor.
Eset e pentru pc-uri cu resurse mai mici.
Eu folosesc AVG si impreuna cu Anti-Malware isi face treaba

| CatalinOrzan a răspuns:

Avast, Avira, Norton, Bitdefender, AVG, acestea sunt in general cele mai bune ativirusuri pentru widnows in acest moment. Pentru android Bitdefender, Avast, sau CM. Baftawinking

| matei14 explică (pentru CatalinOrzan):

Faza e ca am scanat pe virus total un crack la un joc si la norton a gasit un virus troian ia-l la bitdefender nu a gasit deci care e mai bun?

| CatalinOrzan a răspuns (pentru matei14):

Sincer parerea mea e ca BitDefender e mai bun, unele antivirusuri pot detecta si virusuri care nuexista, si da, stiu ca suna ciudat ce am spus laughing P.S. sa nu ai mai mult de 1 antivirus pe tel/pc. Daca ai 2 simultan...nu e prea bine

| MonrealLuigi a răspuns:

BitDefender, fiindca asa. laughing

| alinm a răspuns:

Avastul este un antivirus foarte bun

| Robert_Gm_1990 a răspuns:

Eu folosesc AVG cu Anti-Malware si Eset si Avast :sunt foarte bune.