| cornelmarius a întrebat:

Vreau sa imi schimb calculatorul si nu stiu cum sa mut tot ce am in D pe celalalt. Exista vreo metoda online unde poti adauga tot ce vrei si apoi sa descarci in pc tau cand intri online de pe cel nou si sa descarci in el? Sau exista alta varianta? Multumesc

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Trebuie sa conectezi hardul vechi la cel noi, apoi din partia D copii in partia noua, dar trebuie sa fie compatibil mufele dar si windowsul ( sa aiba aceeasi windows, adica daca ai windows 7 pe cel vechi, si pe cel nou tot windows 7)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai o groaza de variante mult mai simple

ori un hdd extern
ori un stick de cativa gb seriosi
ori conectezi vechiul hdd la noul calc
ori faci o retea locala intre cele doua

| Dzeko7 a răspuns:

Este un program dropbox cu care poti face schema asta sau poti incerca sa pui tot pe stick dar daca ai multe chestii va dura ceva.