| candydream a întrebat:

Vreau sa ma ajutati, am un mp4 Freeman si nu mai pot descarca muzica sau poze pe el.Inainte ca sa imi descarc il conectam prin cablu la calculator, apoi dadeam un clic pe poza si alegeam din lista"send to"si apoi dadeam pe local disck f.Si mi se descarca dac acum nu mai imi apare in lista "local disck f"Va rog daca vi s-a intamplat sau stiti cum sa rezol problema spuneti-mi.

2 răspunsuri:
| iulyan a răspuns:

Cablul USB il bagi in acelasi port? ca daca da si l-ai schimbat odata s-ar putea sa nu-ti mai citeasca.eu zic sa incerci sa downloadezi programul pentru mp4 sau daca il ai incearca sa vezi la connect daca nu s-a intamplat ceva.sincer eu nu am mai avut asa intrebari asa ca s-ar putea sa nu functioneze dar incearcawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti s-a umplut memoria de aia nu mai poti