| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma mut pe alta retea de telefonie mobila (cartela, nu abonament) si as vrea sa stiu ce imi recomandati dintre Vodafone si cosmote, ma intereseaza semnalul, oferte, etc., mentionez ca nu prea vorbesc la telefon.

3 răspunsuri:
| Merisorr a răspuns:

Vodafone dupa parerea mea e cea mai buna retea! Are semnal aproape peste tot, mai putin in locuri in care nu prea este civilizatie. Ofertele sunt foarte bune si la telefoane si la cartele deci ai de unde alege. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cosmote

| LittleLili a răspuns:

Daca vrei oferte, cosmote sau Orange. Daca vrei semnal, Vodafone.