| gabrylys a întrebat:

Vreau sa mai stiu un lucru o fata pe nume Diana mi-a spart parola de yahoo masenger si injura pe toti din lista de prieteni vreau sa stiu ce sa fac oare exista un mod de a-mi recupera contul de yahoo masenger inainte sa am probleme va rog daca se poate sa fie un mod de a imi recupera contul de yahoo masenger?

5 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Incerci sa o schimbi si raspunzi la intrebarile de siguranta, succes!

| Sihastrul a răspuns:

Parola tot de la tine o stie, insa tu stii raspunsurile la intrebarile de securitate si o poti shimba.

| danimotenel a răspuns:

Cum sa-ti sparga id o fata ma laughing laughing Daca ea a schimbat parola atunci apasa de jos pe v-ati uitat parola? si te va redirectiona la un site, de acolo alege My account may have been compromised, dai next si introduci id, nu stiu ce se intampla mai departe dar ori iti trimite parola prin email ori un site unde sa o schimbi, ori trebuie sa raspunzi la intrebarile de securitate, si nu cred ca ti la spart, ca o fata la vreo 14 ani nu stie sa sparga o parolo cel mai sigur ai spus-o tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fata Diana, nu ti-a spart adresa de e-mail pentru ca nu stie si nici nu are resursele potrivite, ti-a furat parola ori o stie de la tine.

Singura rezolvare este daca stii datele cu care a fost facuta adresa, data nasterii, tara, cod postal ori, daca ai pus intrebarile secrete, raspunsurile te vor ajuta.

Alta situatie nu exista decat s-o rogi pe ea, s-au mergi la politie, plangere pentru accesarea fara drept si violarea corespondentei electronice, sigur problema ta, isi are rezolvarea.