| geoeheart a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar multifunctionala Canon Pixma MG4250, A4...
o are cineva? poate sa-mi spuna daca merita? cartusele sunt reincarcabile?

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Buna. Cartusele de la Canon sunt reincarcabile, eu am Canon mp210, deci o imprimanta mai veche, dar isi face treaba si sunt multumita de ea. S-ar putea sa ai probleme cu recunosterea cartusului cand o sa iti reincarci cartusul, dar ii dai un restart ( ti apasat 4-5 secunde butonul cu un triunghi intr-un cerc) si o sa mearga fara nicio problema.