| calcsh a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o masina de spalat rufe si am ales un model de la Indesit.

Modelul este acesta: http://www.it-review.ro/indesit-iwsc-61051-c/

Acum spuneti-mi cei care au acest model daca se merita sau nu, as merge si pe modelul Whirlpool AWO/C60100, care credeti ca este mai bun/fiabil?

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Eu nu vad nimic deosebit la acea masina de spalat. Eu mi-am luat LG, are NFC, pot sa o programez de pe mobil, poti sa-i fac update de programe de spalat... si are si program de spalare STEAM, care uite acum cu virusii astia e foarte bun. (daca ai copil mic si la fel, f bun)
Cauta tehnologii mai noi, sa aiba motor cu inverter cu garantie 10 ani, garantie 2-3 la restul masinii, sa fie luata de la Emag, Altex, mediagalaxy, un magazin de intredere la garantie si poate cumperi si extragarantie la ea.
Pentru mine o masina de spalat trebuie sa isi faca treaba peste 5 ani, altfel e petarda.
https://www.emag.ro/......D45J7JBBM/
Asta este un exemplu. Vezi ca acum ai la multe masini de spalat reducere 15%!