| mihaimcm a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon 4 milioane si ceva bugetu... dati-mi exemple de ce as putea cumpara mai bun mersi.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| caractere a răspuns:

Lasa telefoanele, ia-ti manuale de lb romana, ca esti praf!

| Buggz a răspuns:

Nokia C3 e genial :X(are Wi-Fi, are tastatura Querty etc.). Si Samsung Galaxy Mini se incadreaza oarecum in pret, si ala e genial :)) Cauta oferte pe http://orange.ro. Daca ai abonament Orange, le primesti la un pret mai mic. Sper ca te-am ajutat;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia nu stiu ce model e exact.ala cu multe butoane e fantastic il recomand.eu acum adun bani sa il cumpar.am gasit cum se numeste NOKIA E71

| LittleMissCupcake a răspuns:

Iti poti cumpara un LG T310 este doar 3 milioane jumate si este foarte bun, este cu Touch Screen, are internet, blootooth, slot de card de memorie etc.