| StefaniaS a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon LG KP500 cookie.
Cine are sau cine cunoaste.este bun?
adica. tine bateria.are camera buna.nu se strica repede(in cazul in care ai grija de el)?

6 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

E o porcarie.
Iti recomand sa mai strangi niste bani pana la:
http://www.pcgarage.ro/telefoane-mobile/samsung/s5230-black/

| ronin33dan a răspuns:

E o porcarie de tel. Daca e mergi pe mana lui Virusake, sau ceva mai sus si cata Samsung Star WIFI care este putin mai scum decat celalalt cu vreo 30-40ron dar ai si wireless(net moca) la el. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu LG kp500 detalii la nr 0755846380 sunt din arad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu vand id meu este... dani_danny1984

| StefaniaS explică:

Va multumesc de sfat.
mai bine nu iau decat sa regret dupa aiawinking

| Rawwr a răspuns:

Da cunosc.si e bun telefonulsmugam o prietena care a calcat p el si nu i s`a intamplat nimic.bine daca tu vei avea mai multaa grija de el nu vei calca pe el. orcm e bun telefonul`batting eyelasheswinking>D: