| torres9 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un cont pe google, insa atunci cand scriu nr de tel. sa-mi trimita codul de verificare, imi da eroarea asta "This phone number format is not recognized. Please check the country and number." si numarul si tara sunt corecte. unde gresesc?

3 răspunsuri:
| Alex_7297 a răspuns:

Pune şi tu +407********, adică prefixul României (+4)

| torres9 explică:

Gata, am rezolvat. am selectat sa primesc apel, in schimbul mesajului, si asa mi l-a recunoscut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Torres9 Acest număr format pe care telefonul nu este recunoscut...