| berlin a întrebat:

Vreau sa-mi iau o placa de retea ce trebuie sa tin cont de viteza de internet 6mbps atat am placa cum trebuie sa fie de 10mbps-100mbps sau 1000mbps am vazut pe net asa ceva 10mbps-100mbps carei mai bunacea de 10mbps-100mbps sau10mbps-100mbps-1000mbps cateva raspunsuri buna.

3 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Nu tot ce e scump e si bun!

pana in 100 lei e numa buna

| Gagicaru a răspuns:

Frate toate sunt bune dar nu toate alea scumpe duc mult deci iti recomanda sa cumperi pana in 60 de lei

| Alexnouazeci a răspuns:

Cu 1000 nu ai ce face, nu exista infrastructura pentru asa ceva. 10-100, clasic.