| FanLenovo a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti de stiti despre ONE GLASS SOLUTION [OGS] la Touch Screen.

1. Este mai bun OGS decat Touch Screenul normal?
2. Aveti ceva contra OGS?

1 răspuns:
| bogdan324 a răspuns:

Deocamdata nu este buna ideea asta fiindca acel touch screen este si un fel de protectie pentru display-ul in sine, spre exemplu daca scap un Samsung galaxy s4 pe jos se sparge touch screen-ul dar display-ul va ramane intact, deci costurile de reparatie vor fi mai mici, daca scap un ecran ogs, atunci pot sa imi iau adio de la telefon