| DenisIonut01 a întrebat:

Vreau sa ofer un laptop pe un s4 la schimb, inca nu am intrebat oamenii. As vrea o parere de la voi daca se merita sau nu.

Laptop-ul este http://www.altex.ro/......hics-linux

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pai se cam merita. Un s4 sh e cam 1000 lei, si ala e 1100 lei nou. Sh laptop-ul face mai putin de 1100 lei, ba chiar sub 900. Deci e un schimb corect.

5 răspunsuri:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Acer sa incalzeste foarte tare; am avut si eu unul (alt model); daca ai cooler sub el nu o sa ai probleme, obligatoriu cooler, da! Bafta

| DenisIonut01 explică (pentru valentin75):

Daca te plangi de Acer atunci inseamna ca nu ai avut HP

| valentin75 a răspuns (pentru DenisIonut01):

Salut! Ti-am spus cum sa-l protejezi, Acer am avut si eu. Daca nu imi placea nu-l luam. Multi folosesc laptopul pe post de desktop, chiar daca il folosesc la masa uita sa-i instaleze un cooler sub el. Multi stau cu el in pat, pe pat/patura si se mira ca se arde placa video, ori se inchide sau are probleme cu el in 6 luni. Din fabrica are anumite fante pentru ventilatie, daca ele sun obturate scade randamentul si viata componentelor din el. Un laptop la 7000 / 8000 lei are ventilatie suplimentara si de calitate, restul sunt home.

| Roxika97 a răspuns:

Un s4 nou este 1700-1800 lei. Dar la mana a doua cred ca e intre 1100-1300.
Iar laptopul..eu zic ca trebuie sa fie intr-o stare fff buna. Oricum ar fi, merita sa incerci!
Bafta! :* happy

| DenisIonut01 explică (pentru Roxika97):

Laptopul este cumparat de nou acum o saptamana si este in folosinta momentan