| mariaWoW a întrebat:

Vreau sa pun niste poze de pe telefon pe calculator.Si daca bag in calculator cablul de date conectat la telefon ..ma duc la my computer dar nu sunt acolo fisierele telefonului. Unde trebuie sa dau ca sa le deschid? XD
Funda + voturi!happy

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Pentru transfer de date, intra in setari - conexiuni - conexiune USB (sau ceva similar) si seteaza "transfer de date". Iti va aparea in My Computer, la "Removable Devices". Nu scoate cablul de date brusc, poti pierde date, ci apasa click dreapta de partitia cardului si alege "eject".

| Helper01 a răspuns:

-Pai in primul rand trebuie sa fie activat telefonul in conex. cu USB...Ar trebuii sa il gasesti