| naomik98 a întrebat:

Vreau sa pun parola pe un folder din calculator si nu stiu cum,,,,, cine imi zice va roog

Răspuns Câştigător
| Des13 a răspuns:

Poti cu un program gen Folder Lock (http://www.softpedia.com/get/Security/Lockdown/Folder-Lock.shtml) e trial, deci il poti incerca, vezi daca te descurci cu el :)

4 răspunsuri:
| lovellyboy a răspuns:

O optiune ar fi sa arhivezi folderul cu winrar si sal parolezi garantez 100% ca nu are cum sa tio sparga cineva desigur doar daca o dau uhstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ICE Encrypt este aplicatia de care ai nevoie.Imediat dupa deschiderea programului, vi se va cere sa setati o parola. Mai apoi, apasati pe butonul "Encrypt", pentru a cauta in calculator si a proteja folderul dorit, dupa care, apasati "OK". Pentru decriptare, folositi butonul respectiv.
My Lockbox este alta plicatie care iti permite parolarea oricarui folder din calculator, si pe care o poti descarca tot gratis.Imediat dupa lansarea programului, ti se va cere sa alegi folderul pe care doresti sa-l protejezi (1), apoi setezi parola (2). Simplu, nu?!?

Caracteristicile programului le poti modifica daca faci click pe butonul "Advanced", loc in care gasesti panoul de control al acestuia. Programul este gratuit, si din probele realizate, deduc faptul ca acesta este foarte eficient si ruleaza perfect in Xp, Vista si Windows 7.ai aici linkul de unde poti downloada my lock box
http://www.fspro.net/my-lockbox/

| black1white a răspuns:

Nu se poate.iti trebuie un program specialwinking

| naomik98 explică:

Mersi