| karminuta a întrebat:

Vreau sa pun poze de pe aparatul foto pe calculator. Aparatul foto e pe card..Cum le pun? Adica stiu unde trebuie sa bag cardul.Dar de acolo.

Răspuns Câştigător
| cryssu2008 a răspuns:

Dupa ce ai bagat cardul in laptop sau in calculator, dai dublu click pe pictograma cu cardul, apoi le copiezi si le lipesti undeva in pc. succes.

2 răspunsuri:
| Mareacluj a răspuns:

Pai nu bagi cardul. Trebuie sa ai un cablu prin care conectezi aparatul la calc. iti apare jos in bara o imagine cu un aparat foto, dai click, deschide o fereastra cu mai multe optiuni, dai click pe import foto si apoi denumesti folderul si dai ok.de acolo le si poti sterge din aparat pe toate odata dupa importare

| prodansergiu a răspuns:

Trebuie sa intri in my compiuter in fisierul respectiv si sa le copii in calculator