| claudiaptpr a întrebat:

Vreau sa returnez un produs pe elefant? Din pacate i-am taiat eticheta, dar o pot pune alaturi de produs sau sa o lipesc. Credeti ca mi-l accepta? De ce nu mi l-ar accepta? Stiu ca cel mai bine ii intreb pe ei, dar nu imi apare butonul de reply la yahoo mail ca sa pot sa le trimit mail.

1 răspuns:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Lipeste-o mai bine, si spera ca nu vor observa. Ai mai multe sanse daca o lipesti. Dar oricum cred ca ti-l accepta, e doar o eticheta poti sa o pui langa produs, insa daca vrei sa fii prevazatoare, lipeste-o astfel incat sa nu se vada.