| fotbalistuluci a întrebat:

Vreau sa stiu daca pot sa pun Procesor AMD Athlon II X2 270 3.4GHz Socket AM3 si Placa Video Palit GeForce GT520 2GB sDDR3 64bit pe o placa de baza Gigabyte GA-MA770T-UD3

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

La placa video nu conteaza memoria. Cei care cunosc isi dau testamentul pe aceasta memorie la placa video.2. Se potivesc. 3. schimba 270 cu 250 si pune macar un 430, 440 nVIDIA sau 5670 ati

| Zangetsu a răspuns:

Se potrivesc. dar placa ta video e slaba, daca vrei pentru jocuri ia macar un gt 430 cu ddr3, 128 biti si 1gb memorie.
http://www.pcgarage.ro/......morie-128/

| fotbalistuluci explică:

Pai are deja 2 gb