| WarriorCat a întrebat:

Vreau sa trag o imagine colorata la imprimanta in alb-negru. In locul acelor culori va ramane alb si conturul negru? rolling on the floor.

4 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Daca se foloseste o imprimanta fara cartuse color, rezulta o imagine cu nuante de gri in locul culorilor, alb si negru happy

| halogen001 a răspuns (pentru halogen001):

Daca are cartuse color goale instalate, atunci iese alb in locul culorilor happy Daca imprimanta nu are cartuse color instalate, atunci va folosi cartusul negru pentru reproducerea culorilor si va inlocui culorile cu nuante de gri. happy

| ANDA135 a răspuns:

Da