| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu cateva firme cara vand Samsung Galaxy Tab 2 7.0(16gb 3g wi-fi android 4.0) in rate, cel mult 200lei(2. 000milioane) pe luna *.^, Funda O.O

2 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Salut,

Te rog sa arunci o privire pe acest site: Transportul este gratis, ai garantie la produse, daca nu esti multumit poti returna orice produs in termen de 30 de zile si poti cumpara orice produs in rate fixe fara dobanda. Suna bine nu?

Uite si gama de tablete de la firma pe care o cauti tu: http://bit.ly/XUqbqR