| CristiRo279 a întrebat:

Vreau si eu ceva jocuri mai noi care sa mearga pe laptop.Nu vreau minecraft sau gta san andreas pentru ca astea le-am jucat si m-am plictisit de ele am 1.8 Ghz procesor 8 gb ram si placa video nu stiu ce marime are dar nu este una foarte buna parca are 256 mb. P.S.: am win 8.1

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu crezi ca la 256 mb o placa video e "foarte buna " ce sa mai zic de alea cu 2gb. spune si placa video si ce procesor ai sa stie lumea ce iti da

| CristiRo279 explică (pentru anonim_4396):

Am zis ca NU este una foarte buna. procesorul e Intel de 1.8 Ghz si placa este tot de la Intel

| GaBByzZuuuuuu a răspuns:

The Crew, NFS, CS, Fifa, Grid etc sunt multe jocuri cauta pe google.

| BlacknightO a răspuns:

Iti recomand Saints Row 3, care e mai bun, sau Saints Row 4 dar care e mai slabut. Mie imi merge perfect si am laptop mai slab.