| Andrei_Ionut_1998 a întrebat:

Vreau si eu o placa de baza care sa suporte AMD-FX 6300 PANA IN 350 LEI DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| schajuman1344 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/placi-de-baza/asus/m5a97-le-r20. Foloseste acest voucher ETXFZ8SK pentru a avea 1% reducere! Succes!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| maryusmono a răspuns:

Salut,

Ai nevoie de o placa de baza cu socket AM3+ (acesta este compatibil cu procesorul ales de tine). Pretul pentru o astfel de placa video incepe de la 180 ron, insa eu iti recomand una mai buna: http://bit.ly/ZYbNfG