| Eduard_Arghir_1997 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu ce tip de hdd are laptopul acesta http://www.pcgarage.ro/......0gb-brown/ Acolo scrie SATA, dar ce tip de SATA? SATA 2 sau 3?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Conteaza? Oricum el nu depaeste vitezele de sata 1 ca asa is hdd-urile astea. Treaba cu hdd sata 3 e marketing, ca el nu e capabil de asemenea viteze.

| Jipa95 a răspuns:

Hdd sata 3, 5400 rpm.

| dannyel86 a răspuns:

Stocare Hdd:
Capacitate 500 GB
Viteza 5400 rpm
Interfata SATA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil SATA 3. Daca vrei sa iti schimbi hardiskul, un hardisk SATA 3 merge si pe un port SATA 2 happy