| Mihai123211 a întrebat:

Vreau si eu un program care sa filmez pe desktop cand ma joc. Am incercat cu hipercam dar mi se blocheaza cand intru in joc si se vede naspa. alt program mai bun stiti?

3 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Xfire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A-one Desktop Screen Recorder http://www.yaomingsoft.com/free-desktop-screen-recorder.html (e gratuit si extrem de bun) poti filma in joc si sa scoti in format avi (folosind ce codec vrei tu la starile video de exemplu: DIVX) sau sa-l faca sub forma de exe adica nu trebuie sa deschizi filmul cu vreun player decat dai click pe exe si se vede ce ai inregistrat. * Vezi sa dai drumul sa inregistreze inainte sa intri in joc sau iesi din joc cand vrei cu butonul windows de la tastatura si ii dai drumul sa inregistreze.