| Fara a întrebat:

Vreau si eu un program de taiat un videoclip! ( videoclip nu melodie )

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Melody a răspuns:

Il ai in calculator, Windows Movie Maker.

Gasesti tutoriale pe youtube, daca nu stii cum sa faci:
http://www.youtube.com/watch?v=HEJ_DKpTvJ4&feature=related

| Fara explică:

Nu nu merge cu movie maker sa taisad merge decat sa fac videoclipurisad ca cu el am facut video da e prea lunga melodia si nu vreau s a ma mai chinui odata sa il facsad va rog ajutati-ma!

| asskickerr a răspuns:

Cred ca ai nevoie de o foarfeca, nu de un program. Totusi, daca vrei sa fragmentezi un film, poti folosi movie maker.Il ai probabil instalat in C:\Program Files\Movie Maker.

| FaraNume_9281 a răspuns:

Nu stiu decat de muzicabig grin