| FlorinDrg a întrebat:

Vreau si eu un program gen "Video-Editor-Convertor", sa editez niste filmlete, videoclipuri, sa scriu peste ele, sa pun efecte etc si dupa dintr-un format sa-l fac altulhappy gen mpg >-avi

1 răspuns:
| RaduHD a răspuns:

Poi este asa : Camtasia (Pentru incepatori) sau Windows Movie Maker(tot pentru. incepatori)
Sony Vegas Pro 10 sau 9 (oleaca mai greu, da daca iti place il invetzi imediat, eu asta-l folosesc si e bun ) Uita-te la chanalul meu ce am facut cu Sony Vegas : www.youtube.com/user/WWEisTheAwesome!

Si pentru convert parca era Xilisoft;) Funda!?