| andruska145 a întrebat:

Vreau si eu un site in care pot sa creez o papusa cum vreau eu ca sa arate ca mine va rog... funda la cel mai bun site :* nu vreau joc vreau sa edit acea papusa sa arate ca mine ex:
http://4.bp.blogspot.com/......600/13.jpg

3 răspunsuri:
| neanderthalfararusine a răspuns:

Http://www.jocurifete.ro/. Acum cativa ani eram obsedata de acest site.P.s: Faci bani jucand jocuri, tin minte ca-mi placea la nebunie, sper sa-ti placa si tie, te pup.

| Pisiiiiic123 a răspuns:

Incearca pe stardoll e super smecher jocul, sper ca te-am ajutat funda?